Klub Horní Bříza

Jsme největší klub v okrese. Najdete nás v klidném prostředí v Horní Bříze na sever od krajského města Plzeň. Pokaždé vás můžeme potěšit plně zásobenými bary, akcemi a koncerty, které jsou ušité na míru se skvělou atmosférou. Posedět a pobavit se můžete v příjemné, nekuřácké restauraci o 45 místech a vybrat si z minutkové kuchyně, široké nabídky pizzy a v létě a dalších slunečních dnech posedět na útulné venkovní terase cca o 20 místech, která je velice vhodná pro malé rodinné oslavy a párty. Mezi naše další nabízené služby patří i ROZVOZ JÍDEL A PIZZY.

Vybrat si můžete z našeho JÍDELNÍHO LÍSTKU a dále pak je zde pro vás nachystané TÝDENNÍ MENU – nabídka hotových jídel.

Přijímáme stravenky!

ROZVOZ JÍDEL A PIZZY PO CELÝ DEN DLE OTVÍRACÍ DOBY
PO - ČT: 11.00 - 23.00
PÁ: 11.00 - 01.00
SO: 12.00 - 01.00
NE: 12.00 - 22.00
Objednávky na tel: 377 955 312

Provozujeme diskotéky s největším sálem v okrese. Příjemné prostředí našeho VELKÉHO SÁLU se 430 místy k sezení a 150 místy k stání, s vlastním balkonem a 2 bary je velice vhodný pro větší společenské akce, jako jsou bály, maturitní plesy, taneční kurzy, taneční soutěže a různé akce pro děti. Dále je zde pro vás k dispozici menší SALONEK o 60 místech také s vlastním barem a skvěle se hodí např. pro větší rodinné oslavy, srazy nebo svatby.

A pokud se chystáte pořádat MATURITNÍ PLES, neváhejte a kontaktujte nás! Máme pro vás k dispozici právě velký sál s balkonem a salonkem restaurace, zvuk, světla, kompletní servis včetně maturitní večeře, ubytování atd.

Na přání zajistíme ostatní služby – grafický návrh a tisk pozvánek, zajištění programu, kapely atd.

spolehliva firma 2017 250 overeno

Navštivte nás! Hudební a taneční Klub Horní Bříza je to pro vás!